Wydrukuj to Strona

Sport

Oto, co osiągnęliśmy w sporcie w ostatnich latach:

Nazwa konkursu Organizator Termin Sukces 
Turniej piłki siatkowej chłopców SZS Dolny Śląsk Gimnazjada luty 2015 III miejsce we Wrocławiu
piłka nożna chłopców LO XI we Wrocławiu luty 2015 I miejsce w turnieju o Puchar dyrektora LO
Tenis stołowy chłopców SZS Dolny ŚląskGimnazjada Luty/marzec 2015 I miejsce w strefie W-w Wschód i awans do mistrzostw strefy wrocławskiej
Promocja zdrowia Wydział Zdrowia UM Styczeń 2015 Zatwierdzenie nowego 3-letniego programu promocji zdrowia i kontynuacja współpracy z Wrocławską Siecią Szkół Promujących Zdrowie
Turniej piłki siatkowej chłopców SZS Dolny ŚląskGimnazjada luty 2013 III miejsceWe Wrocławiu
Indywidualne Mistrzostwa LA Wrocławia SZS Dolny ŚląskGimnazjada maj 2013 II miejsce Dominik  Jakoniuk kl IIIa (srebrny medal) w rzucie oszczepem,III miejsce Patryk Dąbrowski kl IIId (brązowy medal) – 300mIII miejsce sztafeta 4x100m (brąz) – P.Dąbrowski, M. Chodorski,  M. Stawiarz, P. Kiełbasa
sztafetowe biegi przełajowe dziewczęta SZS Dolny ŚląskGimnazjada Październik 2013 I miejsce  dzielnicy   Śródmieście kwalifikacja do Finału Dolnośląskiego
Tenis stołowy dziewcząt SZS Dolny ŚląskGimnazjada Marzec 2013 Dziewczęta V miejsce strefy (dawny powiat wrocawski).Katarzyna Wysoczańska, Alicja Uchmanowicz
Piłka nożna SZS Dolny ŚląskGimnazjada Kwiecień 2013 I miejsce w piłce nożnej w strefie WschódVI miejsce w piłce nożnej we Wrocławiu
Piłka ręczna chłopców SZS Dolny ŚląskGimnazjada Kwiecień 2013 Awans do półfinału Wrocławia
Koszykówka chłopców SZS Dolny ŚląskGimnazjada Maj 2013 II miejsce Strefa Wschód 

2012/2013

Udział w zawodach sportowych w ramach Gimnazjady – zgodnie z kalendarzem Wrocławskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz kalendarzem Imprez Dolnego Śląska – dot. Finałów Dolnośląskich.

– I. miejsce w dzielnicy w sztafetowych biegach przełajowych

Indywidualne Mistrzostwa LA Wrocławia:

II. miejsce w rzucie oszczepem – Dominik Jakoniuk

III. miejsce 300 m – Patryk Dąbrowski

III. miejsce w sztafecie 4×100 m – P. Dąbrowski, M. Chodorski, M. Stawiarz, P. Kiełbasa

Siatkówka chłopców: III miejsce we Wrocławiu

Koszykówka chłopców: II miejsce w Strefie Wschód

Piłka ręczna chłopców: awans do półfinału Wrocławia

Piłka nożna:

I. miejsce w piłce nożnej w strefie Wschód – Gimnazjada chłopców

VI. miejsce w piłce nożnej we Wrocławiu – Gimnazjada chłopców

II. miejsce w turnieju o puchar LO XI we Wrocławiu

VIII. miejsce w Lidze Dolnośląskiej Juniora Młodszego – klasa III A jako Ślęza Wrocław

Wojciech Kocielski występuje w reprezentacji Polski Chłopców do lat 17.

Tenis stołowy:

Dziewczęta – V. miejsce strefy (dawny powiat wrocławski)

Osobowości sportowe: Katarzyna Wysoczańska, Mateusz Chodorski

—————————————————————————————————————————————————–

I miejsce we współzawodnictwie sportowym szkół gimnazjalnych Wrocławia za rok szkolny 2005/2006

II miejsce w finale Mistrzostw Dolnego Śląska w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt

II miejsce w finale Pucharu Jean Humberta w kategorii chłopców, Mistrzostwa Dolnego Śląska – (I miejsce we Wrocławiu)

II miejsce w Finale Dolnośląskim streetball

III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA dziewcząt – (I miejsce we Wrocławiu)

III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Dolnego Śląska w LA chłopców – (I miejsce we Wrocławiu)

III miejsce w finale Pucharu Jean Humberta w kategorii dziewcząt, Mistrzostwa Dolnego Śląska – (I miejsce we Wrocławiu)

III miejsce w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej chłopców – Finał Dolnośląski – (I miejsce we Wrocławiu)

III miejsce w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej dziewcząt – Finał Dolnośląski – (I miejsce we Wrocławiu)

II miejsce w Finale Miejskim piłki ręcznej dziewcząt

VI miejsce w Finale Dolnośląskim w snowboardzie dziewcząt

IX miejsce (na 37 startujących zespołów) w aerobiku dziewcząt – Mistrzostwa Dolnego Śląska

Półfinały miejskie w koszykówce dziewcząt i chłopców

Ćwierćfinały w siatkówce dziewcząt i chłopców

Stypendium sportowe firmy samsung dla najlepszej zawodniczki w Polsce w kategorii młodzików

Szkoła rokrocznie jest organizatorem:

Jesiennych i wiosennych festynów rekreacyjno-sportowych, współpracując z Radą Osiedla i Ośrodkiem Działań Twórczych „Światowid”,

Wyniki sportowe w roku szkolnym 2006/2007

4 miejsce we współzawodnictwie sportowym gimnazjów we Wrocławiu ( A jest ich dużo ;D )
Absolwenci Gimnazjum 19 rocznik 2006 zdobyli Mistrzostwo Świata w Pucharze Jean Humberta :
Joanna Linkiewicz
Izabela Mikołajczyk
Aleksandra Szczepaniak
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczecin 2007:

finalista:

Jakub Szyszkowski
Joanna Linkiewicz (złoto)
Joanna Linkiewicz (złoto) 300m – 39,74s
I miejsce w współzawodnictwie sportowym gimnazjów we Wrocławiu
Mikołajczyk Izabela
Każura Michał
Szczepaniak Aleksandra
Joanna Linkiewicz
Małgorzata Linkiewicz
Sobera Robert
Szyszkowski Jakub
Chłopcy – I Miejsce we Wrocławiu, II Miejsce na Dolnym Śląsku
Dziewczyny – I Miejsce we Wrocławiu, III Miejsce na Dolnym Śląsk
4 miejsce w dzielnicy,
Mistrzostwa Polski Młodzików Słubice 2007:

Zawody Samsung 2007:

Wyniki sportowe w roku szkolnym 2005/2006

Lekkoatletyka: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łódź 2006:

finaliści:

Mistrzostwa Polski Młodzików Siedlce 2006:

finaliści:

Puchar Jean Humbert:

Wyniki sportowe w roku szkolnym 2004/2005

Biegi przełajowe chłopców:

Skład zespołu: P.Zeidler, R.Szyplik, P.Bochenkiewicz, B.Ruściński, B.Siekiera, M.Każura, P.Poliszuk, T.Pasierski, J.Szyszkowski, A.Kopczyński oraz M.Sumiński, Ł.Bońkowski, M.Szumowski.

Biegi przełajowe dziewcząt:

1 miejsce w dzielnicy,
25 miejsce w finale dolnośląskim,
Skład zespołu: J.Linkiewicz, K.Bartosiewicz, K.Pochrań, K.Skalska, A.Bogińczuk, A.Skotny, A.Stemplewska, K.Kosowska, P.Pyrek, M.Łukasiewicz, K.Bem, I.Mikołajczyk oraz W.Poliszuk, L.Witek, N.Bekała.

Lekkoatletyka: puchar Humberta

6 miejsce dziewcząt finale dolnośląskim,
Skład zespołu: I.Mikołajczyk, M.Łukasiewicz, J.Linkiewicz, K.Bem, N.Bekała, A.Budzyńska.
15 miejsce chłopców finale dolnośląskim,
Skład zespołu: M.Latoś, P.Bochenkiewicz, R.Szyplik, G.Paśko, P.Bakuliński, K.Kwiotek.
2 miejsce w dzielnicy na 8 szkół,
6 miejsce we Wrocławiu na 47 szkoł,
2 miejsce w dzielnicy,
Wyniki sportowe w roku szkolnym 2003/2004

Ranking szkół szkolnego związku sportowego:

GIMNAZJUM 19 we Wrocławiu:

Biegi przełajowe chłopców:

Skład zespołu: P.Piech, Ł.Bochenkiewicz, M.Linkiewicz, J.Wierciak, B.Gołąb, Ł. Lech, W.Piwowarczyk, P.Zeidler, I.Lamot, R.Szyplik.

Biegi przełajowe dziewcząt:

2 miejsce w dzielnicy,
Skład zespołu: M.Tarczyńska, W.Poliszuk, I.Mikołajczyk, M.Stupak, J.Linkiewicz, A.Siciarz, K.Skalska, K.Brylowska, M.Romańczuk, E. Wlezień, A.Umińska, D.Kałużna, K.Malęta.

Koszykówka – streetball chłopców:

3 miejsce w finale dolnośląskim,
Skład zespołu: P.Zabieglik, P.Piech, Ł.Bochenkiewicz, M. Latoś. KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW:

1 miejsce w dzielnicy,
3 miejsce w finale miejskim,
Skład zespołu: Ł.Bochenkiewicz(kapitan), P.Zabieglik, P.Piech, B.Gołąb, E.Sajewicz, M.Latoś, J.Wójcik, M.Śliwa, J.Rudnicki, M.Linkiewicz, W.Pietrzyk, P.Bochenkiewicz.

Koszykówka dziewcząt:

2 miejsce w dzielnicy,
4 miejsce w finale miejskim,
Skład zespołu: K.Brylowska, K.Bednarek, A.Budzyńska, M.Mikołajczyk, I.Mikołajczyk, M.Presz, N.Smolińska, A.Sulima, K.Witek, A.Kryś, K.Skalska, E.Wlezień, M.Gocał.

Piłka ręczna chłopców:

2 miejsce w dzielnicy,
Skład zespołu: M.Latoś(kapitan), P.Ciesiołkiewicz, E.Sajewicz, P.Zabieglik, P.Piech, K.Zdunek, M.Linkiewicz, R.Szyplik, I.Lamot, M.Śliwa, P.Bakuliński, J.Rudnicki, Ł.Bochenkiewicz.

Piłka ręczna dziewcząt:

4 miejsce w dzielnicy,
Skład zespołu: M.Mikołajczyk(kapitan), A.Kamizela, M.Presz, K.Bednarek, K.Brylowska, E.Wlezień, K.Skalska, A.Budzyńska, I.Mikołajczyk, K.Ośka, J.Linkiewicz, B.Słowik, A.Szczepaniak, A.Olszewska.

Piłka siatkowa chłopców:

2 miejsce w dzielnicy,
2 miejsce w finale miejskim,
3 miejsce w finale strefy wrocławskiej,
Skład zespołu: W.Pietrzyk(kapitan), K.Sekuna, W,Piwowarczyk, T.Bielec, E.Sajewicz, P.Berdzik, P.Zabieglik, K.Kowalski, M.Każura, K.Jastal, M.Myśliwiec.

Piłka siatkowa dziewcząt:

3 miejsce w dzielnicy
Skład zespołu:K.Witek, M.Mikołajczyk, K.Bednarek, N.Smolińska, A.Sulima, M.Wołków, R.Urbanowicz, E.Rzepka, K.Skalska, A.Olszewska, I.Mikołajczyk, A.Budzyńska.

Narciarstwo alpejskie chłopców:

5 miejsce w finale dolnośląskim,
Skład zespołu:A.Malewski, P.Piech, I.Lamot.

Narciartwo alpejskie dziewcząt:

9 miejsce w finale dolnośląskim,
Skład zespołu: A.Umińska, A.Raźniewska, N.Nawrot.

Szachy:

2 miejsce w dzielnicy,
2 miejsce w finale strefy wrocławskiej,
Skład zespołu: E. Czarniecka, Ł.Nowakowski, M. Papuszka, M.Grzyś.

Tenis stołowy dziewcząt:

1 miejsce w dzielnicy,
3 miejsce w finale strefy wrocławskiej,
Skład zespołu: M.Ciechanowska, E.Mazur, J.Linkiewicz.

Tenis stołowy chłopców:

3 miejsce w dzielnicy,
Skład zespołu: M.Szyszkowski, A. Dzieruk.

Piłka ręczna dziewcząt:

5 miejsce w dzielnicy,
Skład zespołu: A. Sulima (kapitan), N.Smolińska, N.Głuchowska, M.Mikołajczyk, M.Presz, M.Tarczyńska, A.Kamizela, K.Brylowska, E.Wlezień, A.Zowczak, M.Gocał, K.Skalska.

Piłka nożna chłopców:

6 miejsce w dzielnicy,
Skład zespołu: K.Sekuna (kapitan), M.Szablowski, P.Rosiak, M.Spławski, J.Wierciak, P.Zeidler, R.Szyplik, M.Śliwa, I.Lamot, E.Sajewicz, P.Zabieglik, Ł.Lech, M.Latoś, R.Brojanowski, P.Sęk, Ł.Zeidler, B.Siekiera, P.Bochenkiewicz, Ł.Ciechan.

Aerobik:

14 miejsce finale dolnośląskim,
Skład zespołu: J.Słaby, K.Rączka, M.Kluczny, K.Wiszowata, N.Smolińska, K.Truszko.

Lekkoatletyka – szkolna liga lekkoatletyczna:

1 miejsce w dzielnicy w kat. chłopców,
2 miejsce w dzielnicy w kat. dziewcząt,
9 miejsce w finale dolnośląskim w kat. chłopców,
Skład zespołu chłopców: J.Wierciak, K.Kwiotek, P.Piech, M.Każura, Sz.Kałwak, Ł.Lech, Ł.Bochenkiewicz, P.Zabieglik, E.Sajewicz, M.Spławski, M.Szyszkowski, I.Lamot, Ł.Dźbik, M.Śliwa, R.Szyplik, P.Nemec, W.Pietrzyk, M.Latoś, G.Paśko, P.Bakuliński.

Skład zespołu dziewcząt: A.Szczepaniak, I.Mikołajczyk, K.Linkowska, J.Linkiewicz, M.Wołków, R.Urbanowicz, A.Rażniewska, A.Świętochowska, M.Presz, B.Chwalik, M.Czyżewska.

Lekkoatletyka – szkolna liga lekkoatletyczna:

Chłopcy:

3 miejsce w punktacji generalnej,
3 miejsce – J.Wierciak – 100m,
3 miejsce – M.Latoś – oszczep,
3 miejsce – Sz.Kałwak – skok wzwyż,
3 miejsce – J.Wierciak, M.Latoś, P.Bochenkiewicz, P.Piech – sztafeta szwedzka,
4 miejsce – M.Spławski – kula,
4 miejsce – K.Kwiotek, R.Szyplik, M.Śliwa, Sz.Kałwak – sztafeta 4x100m,
3 miejsce – sztafeta 4x100m,
Dziewczęta:

Skład zespołu chłopców: Ł.Bochenkiewicz, P.Bakuliński (kula), P.Bochenkiewicz (oszczep), J.Wójcik, M.Szyszkowski, I.Lamot (dysk), M.Śliwa, R.Szyplik (100m), M.Każura (300mppł).

Skład zespołu dziewcząt: A.Szczepaniak, I.Mikołajczyk, J.Linkiewicz, A.Bogińczuk.

LEKKOATLETYKA – Indywidualne Mistrzostwa – Finał Dolnośląski:

4 miejsce – A.Szczepaniak – 100m,
4 miejsce – I.Mikołajczyk, J.Linkiewicz, A.Szczepaniak, KLinkowska – szt. 4x100m,
4 miejsce – M.Latoś – oszczep,
6 miejsce – I.Mikołajczyk, J.Linkiewicz, A.Bogińczuk, K.Linkowska – szt. szwedzka,
7-8 miejsce – Sz. Kałwak – skok wzwyż ,
pozostali uczestnicy: P. Piech, M. Każura, K. Kwiotek. LEKKOATLETYKA – Finał Dolnośląski (Samsung):
5 miejsce dziewcząt A.Szczepaniak – 2 miejsce na 100m, J.Pelc, K.Linkowska, J.Linkiewicz, I.Mikołajczyk, A.Bogińczuk,
6 miejsce chłopców (M.Latoś, K.Kwiotek, M.Każura, R.Szyplik, G.Paśko, I.Lamot,
Lekkoatletyka – puchar humberta – mistrzostwa wrocławia:

2 miejsce dziewcząt – I.Mikołajczyk, A.Szczepaniak, K.Linkowska, J.Linkiewicz, M.Wołków, K.Skalska,
6 miejsce chłopców – Ł.Bochenkiewicz, P.Piech, M.Każura, K.Kwiotek, M.Latoś, R.Szyplik,
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2003
Inne osiągnięcia sportowe naszej młodzieży:

SKALSKA KAROLINA – AZS Wrocław – piłka nożna:

3 miejsce,
STUPAK MAŁGORZATA – UKS „Kopernik” Wrocław – gimnastyka artystyczna:

Członek Kadry Narodowej w kategorii juniorów,

Turniej międzynarodowy w Usti n/Łabą
1 miejsce,
Turniej międzynarodowy – Vyskov (Czechy)
2 miejsce,
Puchar Polski w kat. juniorek:
II edycja – Biała Podlaska – 3 miejsce,
III edycja – Gdynia – 4 miejsce,
IV edycja – Brzeg – 2 miejsce,
Drużynowe Mistrzostwa Polski:
4 miejsce,
klasyfikacja indywidualna – 3 miejsce,
Indywidualne Mistrzostwa Polski juniorek:
wielobój – 5 miejsce,
konkurencja z maczugami – 3 miejsce,
Drużynowe Mistrzostwa Polski 2004
2 miejsce,
klasyfikacja indywidualna – 1 miejsce,
PIETRZYK WOJCIECH – KS Gwardia Wrocław – piłka siatkowa:

Członek Kadry Narodowej w kategorii juniorów młodszych,

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
ćwierćfinał,
Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych
2 miejsce,
BOCHENKIEWICZ ŁUKASZ – WKS Śląsk Wrocław – koszykówka:

Członek Kadry Narodowej i reprezentant kraju w kategorii juniorów młodszych,

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004
1 miejsce,
Plebiscyt na najlepszego zawodnika Olimpiady – 1 miejsce,
LATOŚ MICHAŁ – WKS Śląsk Wrocław – koszykówka:

Członek Kadry Narodowej w kategorii juniorów młodszych,

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004
1 miejsce,
MAZUR EWA – AZS Akademia Ekonomiczna Wrocław – tenis stołowy,

Akademickie Mistrzostwa Polski 2003 w kat. młodziczek:
singiel – 1 miejsce,
debel – 1 miejsce,
Turniej międzynarodowy Hasselt 2003 (Belgia) w kat. młodziczek – singiel – 1 miejsce,
Drużynowe Mistrzostwa Polski 2003 w kat. młodziczek – 3 miejsce,
Akademickie Mistrzostwa Polski 2004 w kat. kadetek:
singiel – 1 miejsce,
gra mieszana – 1 miejsce,
debel – 1 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska 2004 w kat. kadetek – singiel – 5 miejsce
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych – 2 miejsce
Liga Okręgowa Juniorów Młodszych – 2 miejsce
LAMOT IGOR – MKP Wratislavia – piłka nożna:

ZEIDLER PAWEŁ – MKP Wratislavia – piłka nożna:

WÓJCIK JAKUB – MKS Juvenia Wrocław – judo:

Członek Kadry Dolnego Śląska juniorów młodszych,

Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
1 miejsce,
Mistrzostwa Polski Młodzików – 3 miejsce,
Mistrzostwa Polski Szkolnego Związku Sportowego – 1 miejsce,
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych – 2 miejsce,
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
5 miejsce,
BOCHENKIEWICZ PAWEŁ – WKS Śląsk Wrocław:

Członek Kadry Dolnego Śląska Kadetów,

Mistrzostwa Dolnego Śląska Kadetów
6 miejsce,
Turniej międzynarodowy w (Francja)
2 miejsce,
SMOLIŃSKA NATALIA – MKS Juvenia Wrocław – pływanie synchroniczne:

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2004:
kategoria team – 7 miejsce,
kategoria solo – 18 miejsce,
STACHOWIAK AGATA – STN Danseln – Scream Wrocław – hip hop:

Turniej tańca ST Gemar 2003 – 2 miejsce,
Ogólnopolski turniej tańca Wrocław 2003
7 miejsce,
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego
5 miejsce,
Zimowe Spotkania Taneczne Kąty Wrocławskie 2004 – 3 miejsce,
Turniej „Galop” 2004 – 2 miejsce,
Turniej tańca ST Gemar 2003 – 2 miejsce,
Ogólnopolski turniej tańca Wrocław 2003
RYPNIEWSKA MAGDA – STN Danseln – Scream Wrocław – hip hop:

7 miejsce,
Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego
5 miejsce,
Zimowe Spotkania Taneczne Kąty Wrocławskie 2004 – 3 miejsce,
Turniej „Galop” 2004 – 2 miejsce,
SAŁABAN KATARZYNA – UKS Rekin Wrocław – płetwonurkowanie sportowe:

Członek Kadry Narodowej w kategorii juniorów, I klasa sportowa na dystansie 200m.

Mistrzostwa Polski Juniorów:
100m pod wodą – 1 miejsce,
200m po powierzchni – 3 miejsce,
sztafeta 4x100m po powierzchni – 1 miejsce,
sztafeta 4x200m po powierzchni – 1 miejsce,
Zawody o Puchar Prezydenta Wrocławia:
100m pod wodą – 1 miejsce,
100m po powierzchni – 2 miejsce,
200m po powierzchni – 3 miejsce,
400m po powierzchni – 3 miejsce,
sztafeta 4x200m po powierzchni – 2 miejsce,
ROMAŃCZUK MAŁGORZATA – Klub Karate AZS AR Wrocław – karate:

XI Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików – konkurencja kata – 5 miejsce,
Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy Legnica 2003 – konkurencja kumite – 4 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików:
ZYCH MATEUSZ – KKT Wrocław – tenis ziemny:

singiel – ćwierćfinał,
debel – półfinał,
Eliminacje do międzynarodowego turnieju Kids Cup:
singiel – półfinał,
Mistrzostwa Polski Młodzików
debel – ćwierćfinał
PROCHOWSKI PAWEŁ – GIM Basket Kościuk Wrocław – koszykówka:

Gimnazjalna Liga Koszykówki – 3 miejsce,
Gimnazjalna Liga Koszykówki – 3 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tańcu Nowoczesnym &quotDance Show”
TAŃSKI PAWEŁ – GIM Basket Kościuk Wrocław – koszykówka:

MAGDALENA CIECHANOWSKA – AZS AE Wrocław – tenis stołowy:

HOROBIOWSKA ANNA – STN Danseln Wrocław – Show Dance:

Świdnica 2003 – 5 miejsce,
Turniej Tańca Nowoczesnego &quotDance Show”
Świdnica 2003 – 3 miejsce,
Turniej Tańca Nowoczesnego &quotDance Show”
Wrocław 2004 – 2 miejsce,
Turniej Tańca Nowoczesnego &quotDance Show”
Kąty Wrocławskie 2004 – 2 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Tańcu Nowoczesnym &quotDance Show”
Wrocław 2003 – 8 miejsce,
HOMAŃCZUK ARKADIUSZ – WKDSW Taekwondo Wrocław – sporty walki:

Puchar Polski Juniorów 2004 – układy formalne 2KUP i wyżej – 1 miejsce,
Mistrzostwa Polski Juniorów 2004:
układy formalne 2KUP i wyżej – 1 miejsce,
walki do 160cm – 3 miejsce,
NEMEC PIOTR – AZS AWF Wrocław – szermierka:

II Puchar Polski Juniorów – 2 miejsce,
III Puchar polski Juniorów – 3 miejsce,
Mistrzostwa Polski Juniorów – 5 miejsce,
Mistrzostwa Polski Seniorów – 11 miejsce,
Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorów – 6 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych w skokach – 1 miejsce,
Międzynarodowe zawody w skokach Borków 2004 – 1 miejsce ,
Mistrzostwa Polski Juniorów – 5 miejsce,
Dolnośląska Liga Młodzików – 1 miejsce,
Wrocławska Liga Trampkarzy Starszych
ŚWIĘTOCHOWSKA ALEKSANDRA – KS Picador Wrocław – jeździectwo:

PIECHOTA WOJCIECH – WKS Śląsk Wrocław:

BARTOSIEWICZ ELŻBIETA – AZS Wrocław – piłka nożna:

MIKOŁAJCZYK IZABELA – MKS MOS Wrocław – lekkoatletyka:

LINKOWSKA KAROLINA – MKS MOS Wrocław – lekkoatletyka:

SZCZEPANIAK ALEKSANDRA – MKS MOS Wrocław – lekkoatletyka:

LINKIEWICZ JOANNA – UKS 12 – tenis stołowy:

KAŻURA MICHAŁ – MKS MOS Wrocław – lekkoatletyka:

DŹBIK ŁUKASZ – MKS MOS Wrocław – lekkoatletyka:

KWIOTEK KAMIL – MKS MOS Wrocław – lekkoatletyka:

BROJANOWSKI RAFAŁ – IKS Ślęza Wrocław – piłka nożna:

5 miejsce
ZEIDLER ŁUKASZ – MKP Wratislavia – piłka nożna:

KRÓL MIKOŁAJ – AZS Politechnika Wrocław – wioślarstwo:

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2003 – 4x+ – 2 miejsce,
Mistrzostwa Polski Młodzików 2003 – 4x+CH
9 miejsce.
Wyniki sportowe w roku szkolnym 2002/2003

Ranking szkół szkolnego związku sportowego:

GIMNAZJUM 19 we Wrocławiu:

2 miejsce w dzielnicy na 8 szkół,
10 miejsce we Wrocławiu na 42 szkoły,
33 miejsce na Dolnym Śląsku na 320 szkół.
1 miejsce w dzielnicy,
1 miejsce w finale miejskim,
1 miejsce w finale strefy wrocławskiej,
4 miejsce w finale wojewódzkim.
Koszykówka chłopców:

Skład zespołu: M.Zboch (kapitan), S.Orzeł, K.Myrdzio, P.Kaczocha, T.Prask, M.Hałas, Ł.Bochenkiewicz, P.Zabieglik, P.Piech, B.Gołąb, E.Sajewicz, K.Zdunek, M.Latoś, P.Bochenkiewicz, M.Linkiewicz. KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT:

5 miejsce w dzielnicy.
Skład zespołu: M.Dobrucka (kapitan), A.Bartosiewicz, A.Herej, P.Kupisz, M.Presz, A.Kamizela, T.Bolsewicz, M.Pater, S.Bednarek.

Piłka siatkowa dziewcząt:

4 miejsce w dzielnicy.
Skład zespołu: K.Korus (kapitan), K.Krynicka, A.Zowczak, A.Kasperek, N.Padzik, T.Bolsewicz, M.Mochocka, A.Mróz, A.Trusiewicz, J.Suchocka, M.Pol, M.Fok.

Piłka siatkowa chłopców:

2 miejsce w dzielnicy,
półfinał miejski.
Skład zespołu: W.Pietrzyk (kapitan), B.Jagodziński, M.Kubiszewski, M.Żytkowski, P.Markowski, I.Pawłowicz, P.Gęsicki, K.Cieśliński, P.Zabieglik, W.Piwowarczyk, E.Sajewicz, T.Bielec, P.Berdzik, Ł.Bochenkiewicz.

Aerobik:

1 miejsce w Dolnośląskim Przeglądzie Misteriów Paschalnych,
23 miejsce finale wojewódzkim.
Skład zespołu: A.Zasławska, K.Bernaciak, M.Narożnik, K.Kut, A.Rębielak, M.Wawrzynowicz.

Piłka nożna chłopców:

5 miejsce w dzielnicy.
Skład zespołu: M.Bzura (kapitan), P.Markowski, D.Kobylecki, M.Zboch, K.Kawalec, P.Gęsicki, B.Jagodziński, S.Orzeł, P.Kaczocha, Ł.Bochenkiewicz, P. Zabieglik, K.Sekuna, E.Sajewicz, M.Spławski, P.Berdzik, T.Bielec, M.Szablowski, M.Śliwa, G.Paśko, R.Szyplik.

Szachy:

2 miejsce w dzielnicy,
8 miejsce w finale strefy wrocławskiej.
Skład zespołu: K. Kałużna, E. Czarniecka, P. Srokowski, M. Papuszka, Ł. Nowakowski

Biegi przełajowe chłopców – 10 x 1000m:

3 miejsce w dzielnicy.
Skład zespołu: B. Jagodziński, P. Markowski, M. Gawroń, D. Kobylecki, M. Zboch, S. Orzeł, A. Homańczuk, I. Lamot, P. Kosatko, P. Morąg.

Tenis stołowy dziewcząt:

2 miejsce w dzielnicy,
9 – 12 miejsce w finale strefy wrocławskiej.
Skład zespołu: M. Ciechanowska (kapitan), T. Bolsewicz, M. Dobrucka. TENIS STOŁOWY CHŁOPCÓW:

4 miejsce w dzielnicy.
Skład zespołu: M. Zachanowicz (kapitan), M. Dudek, P.Idczak. PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT:

5 miejsce w dzielnicy,
Skład zespołu: A. Sulima (kapitan), N.Smolińska, N.Głuchowska, M.Mikołajczyk, M.Presz, M.Tarczyńska, A.Kamizela, K.Brylowska, E.Wlezień, A.Zowczak, M.Gocał, K.Skalska

Piłka ręczna chłopców:

3 miejsce w dzielnicy.
Skład zespołu: M.Zboch (kapitan), K.Zdunek, P.Zabieglik, Ł.Bochenkiewicz, M.Spławski, P.Ciesiołkiewicz, K.Myrdzio, S.Orzeł, D.Kobylecki, M.Hałas, M.Latoś.

Lekkoatletyka – szkolna liga lekkoatletyczna:

1 miejsce w dzielnicy w kat. chłopców,
1 miejsce w dzielnicy w kat. dziewcząt,
10 miejsce w finale wojewódzkim w kat. chłopców,
7 miejsce w finale wojewódzkim w kat. dziewcząt.
Skład zespołu chłopców: D.Kobylecki, E.Sajewicz, Ł.Bochenkiewicz, J.Wójcik, M.Jermakowicz, M.Latoś, M.Spławski, M.Staszak, J.Wierciak, M.Zboch, M.Bzura, M.Linkiewicz, P.Nemec, M.Gawroń, W.Brzozowski, K.Myrdzio, B.Jagodziński.

Skład zespołu dziewcząt: M.Klisowska, M.Żołędziowska, N.Stodółka, K.Krynicka, M.Dobrucka, M.Tarczyńska, M.Mikołajczyk, M.Presz, A.Umińska, A.Raźniewska, A.Świętochowska, A.Sulima, K.Bednarek, K.Witek , M.Wołków, R.Urbanowicz, J.Semba, N.Głuchowska, A.Mularzz.

Lekkoatletyka – szkolna liga lekkoatletyczna:

1 miejsce – M.Latoś – oszczep,
1 miejsce – Ł.Bochenkiewicz – skok wzwyż,
5 miejsce – M.Tarczyńska – bieg na 300m,
1 miejsce – sztafeta szwedzka dziewcząt (K.Krynicka, N.Stodółka, M.Żołędziowska, M.Tarczyńska),
4 miejsce – sztafeta szwedzka chłopców (J.Wierciak, M.Latoś, D.Kobylecki, Ł.Bochenkiewicz),
4 miejsce – sztafeta 4x100m chłopców.
3 miejsce – sztafeta szwedzka dziewcząt (K.Krynicka, M.Klisowska, M.Żołędziowska, M.Tarczyńska),
4 miejsce – sztafeta 4x100m dziewcząt (K.Krynicka, N.Stodółka, M.Żołędziowska, M.Klisowska),
4 miejsce – M.Latoś – oszczep,
6 miejsce – sztafeta 4x100m chłopców (D.Kobylecki, E.Sajewicz, M.Staszak, J.Wierciak),
6 miejsce – Ł.Bochenkiewicz – skok wzwyż chłopców,
7 miejsce – M.Mikołajczyk – skok wzwyż dziewcząt,
8 miejsce – D.Kobylecki – bieg na 100m.
7 miejsce w kat. dziewcząt (M.Klisowska, M.Żołędziowska, N.Stodółka, K.Krynicka, M.Tarczyńska, M.Mikołajczyk),
9 miejsce w kat. chłopców (D.Kobylecki, Ł.Bochenkiewicz, M.Latoś, M.Jermakowicz, P.Piech, J.Wierciak)
Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
Lekkoatletyka – indywidualne mistrzostwa województwa:

LEKKOATLETYKA – Puchar J.Humberta – finał wojewódzki:

INNE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NASZEJ MŁODZIEŻY:

DAWID KOBYLECKI – MOS Wrocław – lekka atletyka:

sztafeta 4 x 100m – 3 miejsce,
NATALIA SMOLIŃSKA – MKS Juvenia Wrocław – pływanie synchroniczne:

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2003
zespół ośmioosobowy – 8 miejsce
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2003
zespół ośmioosobowy – 8 miejsce
MAGDALENA CIECHANOWSKA – AZS AE Wrocław – tenis stołowy:

Akademickie Mistrzostwa Polski AE:
gry pojedyncze – 3 miejsce,
gry podwójne – 2 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska kadetek WTK
17 miejsce,
BOCHENKIEWICZ ŁUKASZ – WKS Śląsk Wrocław – koszykówka:

Członek Kadry Dolnego Śląska w kategorii młodzików,

Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
1 miejsce,
Mistrzostwa Polski Młodzików:
4 miejsce,
SAŁABAN KATARZYNA – UKS Rekin Wrocław – płetwonurkowanie sportowe:

Członek Kadry Narodowej w kategorii juniorów,

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych:
25m pod wodą – 3 miejsce,
200m po powierzchni – 3 miejsce,
100m po powierzchni – 1 miejsce,
PIETRZYK WOJCIECH – KS Gwardia Wrocław – piłka siatkowa:

Członek Kadry Dolnego Śląska juniorów młodszych oraz szkolenia centralnego PZPS,

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych – 1 miejsce,
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych
4 miejsce,
Mistrzostwa Polski Młodzików – 3 miejsce.
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych w skokach – 6 miejsce,
Puchar Dolnego Śląska Juniorów Młodszych w skokach – 2 miejsce,
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w skokach – 17 miejsce,
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w ujeżdżaniu – 13 miejsce,
Mistrzostwa Makroregionu Dolny Śląsk – bieg 100m ppł – 4 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
ŚWIĘTOCHOWSKA ALEKSANDRA – KS Picador Wrocław – jeździectwo:

KLISOWSKA MAGDALENA – MOS Wrocław – lekkoatletyka:

ROMAŃCZUK MAŁGORZATA – Klub Karate AZS AR Wrocław – karate:

konkurencja kata – 5 miejsce,
HOMAŃCZUK ARKADIUSZ – WKDSW Taekwondo Wrocław – sporty walki:

Mistrzostwa Polski – układy formalne 2 KUP i wyżej – 2 miejsce,
LATOŚ MICHAŁ – WKS Śląsk Wrocław – koszykówka:

Członek Kadry Dolnego Śląska młodzików oraz szkolenia centralnego PZKosz.,

Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
1 miejsce,
Mistrzostwa Polski Młodzików – 4 miejsce,
WÓJCIK JAKUB – MKS Juvenia Wrocław – judo:

Członek Kadry Dolnego Śląska młodzików,

Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
waga 73kg – 1 miejsce,
ZEIDLER PAWEŁ – MKP Wratislavia – piłka nożna:

Wrocławska Liga Trampkarzy Starszych
4 miejsce,
LAMOT IGOR – MKP Wratislavia – piłka nożna:

Wrocławska Liga Trampkarzy Starszych
4 miejsce,
BOCHENKIEWICZ PAWEŁ – WKS Śląsk Wrocław – koszykówka:

Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików
2 miejsce,
NEMEC PIOTR – AZS AWF Wrocław – szermierka:

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
szpada indywidualnie – 1 miejsce,
Mistrzostwa Polski Juniorów:
szpada indywidualnie – 3 miejsce,
szpada drużynowo – 3 miejsce,
Turniej międzynarodowy Challange Vitti
szpada ind. – 3 miejsce,
Turniej międzynarodowy juniorów w Budapeszcie z udziałem 11 państw
szpada indywidualnie – 14 miejsce,
STASZAK MICHAŁ – AZS AWF Wrocław – szermierka:

Mistrzostwa Polski Juniorów
szpada drużynowo – 3 miejsce,
I Puchar Polski Juniorów 2003
szpada indywidualnie – 3 miejsce,
Turniej międzynarodowy juniorów Gala Szermiercza 2002 – 3 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska Kadetów
MYRDZIO KAMIL – WKS Śląsk – koszykówka:

miejsce,
SKALSKA KAROLINA – AZS Wrocław – piłka nożna:

Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych – 1 miejsce,
Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów Młodszych – 1 miejsce,
BARTOSIEWICZ ELŻBIETA – AZS Wrocław – piłka nożna

Permalink do tego artykułu: http://gimnazjum19.wroclaw.pl/sport/