Wydrukuj to Strona

Sukcesy artystyczne


L.p. Nazwa konkursu Organizator Termin Sukces 
18 VIII Przegląd Piosenki Turystycznej Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Maj 2014

III miejsce

Zespół

wokalny

17 VI Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolędujmy Małemu” Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu Grudzień 2013

Wyróżnienie

Zespół wokalny

16 III Przegląd Piosenki Zakazanej Gimnazjum nr 2 we Wrocławiu Grudzień 2013

Nagroda Specjalna poseł na Sejm Ewy Wandy Wolak za plastyczną aranżację sceniczną

Zespół wokalny

15 III Przegląd Piosenki Włoskiej „Wrocławskie Sanremo” Gimnazjum nr 18 we Wrocławiu Listopad 2013

III miejsce

Magdalena Popławska

14 VII Przegląd Piosenki Turystycznej  Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Maj 2013

II miejsce w kategorii SOLISTA

Katarzyna Noworol

wyróżnienie w kategorii ZESPÓŁ

Zespół

wokalny

13 II Przegląd Piosenki Włoskiej „Wrocławskie Sanremo” Gimnazjum nr 18 we Wrocławiu Listopad 2012

III miejsce

Weronika Stasiak

12 VI Międzygimnazjalny Przegląd Piosenki Turystycznej Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Maj 2012

II miejsce w kategorii SOLISTA

Katarzyna Noworol

II miejsce w kategorii ZESPÓŁ

Zespół wokalny

11 VII Przegląd Twórczości Zakazanej Gimnazjum nr 2 we Wrocławiu Grudzień 2011

Wyróżnienie

Zespół wokalny

10 V Międzygimnazjalny Przegląd Piosenki Turystycznej Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Maj 2011

I miejsce w kategorii SOLISTA

Katarzyna Noworol

II miejsce w kategorii ZESPÓŁ

Zespół wokalny

9 VI Przegląd Twórczości Zakazanej Gimnazjum nr 2 we Wrocławiu Grudzień 2010

Grand Prix

Zespół wokalny

8 V Przegląd Piosenki Zakazanej Gimnazjum nr 2 we Wrocławiu Grudzień 2009

III miejsce w kategorii zespół

Zespół wokalny

7 Międzygimnazjalny Przegląd Piosenki Turystycznej Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Maj 2009

II miejsce

Zespół wokalny

6 V Międzygimnazjalny Konkurs Piosenki „Śpiewam to, co lubię” Gimnazjum nr 1 we Wrocławiu Maj 2009

IV miejsce

Dorota

Żmudzińska

5 Przegląd Piosenki Ekologicznej „Śpiewamy i gramy naturalnie”

Fundacja Na Rzecz Ochrony Dziedzictwa Przyrodniczego
"Natura dla Przyszłości"

Maj 2009

Wyróżnienie

Zespół wokalny

4 Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu Listopad 2008

Wyróżnienie

Zespół wokalny

3 Międzygimnazjalny Przegląd Piosenki Turystycznej Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Maj 2008

II miejsce

Zespół wokalny

2 III Przegląd Piosenki Zakazanej Gimnazjum nr 2 we Wrocławiu Grudzień 2007

I miejsce w kategorii ZESPÓŁ

Zespół wokalny
III miejsce w kategorii SOLISTA

Agata Ponikowska

1 Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu Listopad 2007

II miejsce

Zespół wokalny
 

 


L.p. Nazwa konkursu Organizator Termin Sukces
27 IX Edycja Konkursu „Dzieli nas pół wieku” Liceum Ogólnokształcące nr 12 we Wrocławiu Czerwiec 2014

Wyróżnienie  w kategorii Portret Fotograficzny

Tomasz Janus

26 III wrocławski konkurs fotograficzny "Wrocław Od Nowa – wrocławianie z pasją"

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu

Maj 2014

I miejsce

Marta Jęch

III miejsce ex equo

Karolina Urbańczyk i Paweł Stańczyk

Wyróżnienia

Aleksander Szwedzki, Jadwiga Pokorny,

Karolina Urbańczyk, Leon Ziemianowicz,

Natalia Gruszczyńska,

Marta Jęch, Weronika Wrona oraz nagroda specjalna Dyrektora MOS nr 2 Gimnazjum nr 19

25 XXIV Międzynarodowy Festiwal Sztuki Pięknej Color Art MDK w Goleniowie Maj 2014

II miejsce w swojej grupie wiekowej w kategorii Fotografia

Karolina Urbańczyk

24 Wojewódzki Konkurs Plastyczny – XII Biennale grafiki i rysunku & miniatury 8×8 „Niech żyje kolor” MDK Śródmieście we Wrocławiu Kwiecień 2014

praca zakwalifikowana na wystawę pokonkursową

Martyna Gietz

23 Wojewódzki konkurs plastyczny na pracę w stylu surrealistycznym MDK Śródmieście we Wrocławiu Grudzień 2013

praca zakwalifikowana na wystawę pokonkursową

Karolina Jałocha

22 VIII Edycja Konkursu „Dzieli nas pół wieku”  Liceum Ogólnokształcące nr 12 we Wrocławiu Czerwiec 2013

II miejsce w kategorii Portret Plastyczny

Karolina Jałocha

21 Wojewódzki Konkurs Plastyczny – XII Biennale grafiki i rysunku & miniatury 8×8 „Niech żyje linia”  MDK Śródmieście we Wrocławiu Maj 2013

Nagroda 
Martyna Gietz

wyróżnienie

Grzegorz Dorochowicz 

praca zakwalifikowana na wystawę pokonkursową

20 II wrocławski Konkurs Fotograficzny „Wrocław Odnowa – wrocławianie w ruchu”  Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu Kwiecień 2013

III miejsce

Weronika Zygmunt

3 wyróżnienia

Damian Walaszczyk, 
Marta Jęch, Jadwiga Pokorny

19 II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny i Fotograficzny inspirowany twórczością ks. Jana Twardowskiego „Drzewa”  Gimnazjum nr 17 Wrocław Kwiecień 2013

II miejsce w kategorii plastycznej

Bartłomiej Podgórniak

18 Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ziemia jest jedna – Cuda natury” MDK Śródmieście we Wrocławiu Marzec 2013

Wyróżnienie

Bartłomiej Podgórniak

17 Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Niewidzialny świat” MDK Śródmieście we Wrocławiu Styczeń 2013

Wyróżnienie

Martyna Gietz

16 VI Konkurs Plastyczny „Żywioły” Klub Anima Listopad 2012

I miejsce

Bartłomiej Podgórniak

15 Konkurs Fotograficzny „Wrocław Od Nowa” Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 we Wrocławiu Kwiecień 2012

Wyróżnienie II stopnia

Weronika Zygmunt,
Justyna Miśkowiec

14

Konkurs "Dzieli nas pół wieku"

Kategoria Portret Plastyczny

Liceum Ogólnokształcące nr 12 we Wrocławiu Czerwiec 2011

2 uczennice zajęły ex aequo II miejsce

Agnieszka Sobala,
Paulina Zięba

13 Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Stwory mityczne i istoty z legend, baśni i…snów” MDK Śródmieście we Wrocławiu Kwiecień 2011

2 prace zakwalifikowa-ne na wystawę

12

Wrocławski Konkurs „Satyrys 2011" w ramach X Festiwalu Satyry i Humoru „Satyrykiada”

MDK Śródmieście we Wrocławiu Kwiecień 2011

nagroda

Wojciech Korczyński

oraz

8 prac zakwalifikowa-nych na wystawę

11

XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tematyce ekologicznej pt.

"Ziemia jest jedna – mowa ziemi od szeptu po krzyk"

MDK Śródmieście we Wrocławiu Marzec 2011

nagroda

Wanda Zagożdżon

i dwa

wyróżnienia

Agnieszka Sobala,
Zofia Koszewicz 

3 prace zakwalifikowane na wystawę

10

XI Lubelski Festiwal Herbertowski, edycja ogólnopolska, kategoria plastyczna – Gimnazja

Liceum Ogólnokształcące nr 14 w Lublinie

Luty 2011

Wyróżnienie

Zofia Koszewicz

9 Wrocławski Konkurs Fotograficzny „Jesień wszędzie” Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Luty 2011

Wyróżnienie

Magdalena Kowalska

8 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tacy różni a tacy podobni –  cudzoziemcy w Polsce"

Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji IOM w ramach projektu „Międzykulturowa Szkoła w      Wielokulturowej Społeczności"

Styczeń 2011

Wyróżnienie

wręczone w Warszawie

Zofia Koszewicz

7 Konkurs Fotograficzny „Od kropli do oceanu” Szkoła Podstawowa nr 113 we Wrocławiu Maj 2010

wyróżnienie

w kategorii fotomontaż

Daria Wąsik

6 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tęcza” OKP Tęcza w Warszawie Marzec 2010

III miejsce w województwie

Zofia Koszewicz

5 Wrocławskim Konkursie Fotograficznym „ Wiosna wszędzie” Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Maj 2009

Wyróżnienie

Anna Bryk

4 Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Wikipstryk” Wikimedia Polska Maj 2009

I miejsce

Mateusz Haglauer

3 XIX edycja konkursu na medal i małą formę rzeźbiarską – Pomnik dla Wrocławia Muzeum Miejskie we Wrocławiu Maj 2009

Laureat

Mateusz Haglauer

2

Wrocławski Konkurs Fotograficzny „Najpiękniejsze miejsca Wrocławia i okolic”

Gimnazjum nr 5 we Wrocławiu Listopad 2008

II  miejsce

Kamila Kołaczkowska

1 „Krasnoludki są na świecie, a na pewno we Wrocławiu” MDK „Śródmieście” we Wrocławiu Październik 2007

Nagroda

Karolina Dziechcińska i Małgorzta Latoś

Permalink do tego artykułu: http://gimnazjum19.wroclaw.pl/sukcesy-artystyczne/